> PRACA > Gdańsk

Regionalny Reprezentant Handlowy | Bricoman w Gdańsk, Pomorskie sprżedam

ZADANIA: Pozyskuje nowych Klientów poprzez wyszukiwanie baz fachowców z branży budowlanej Monitoruje konkurencje, utrzymuje stały kontakt telefoniczny z potencjalnymi Klientami Utrzymuje bezpośredni kontakt telefoniczny lub e-mailowy z Klientami Kluczowymi (pomaga w przygotowaniu kosztorysów, wycen transportu i warunków dostaw) Koordynuje proces dostaw bezpośrednich oraz sprzedaży przez Internet i na telefon Zapewnia nadzór nad reklamacjami obsługiwanych Klientów Gwarantuje profesjonalną obsługę Klientów instytucjonalnych i kluczowych Organizuje szkolenia produktowe dla fachowców OCZEKUJEMY: doświadczenia w sprzedaży na rynku budowlano - wykończeniowym oraz tradycyjnym dobrej znajomości produktów ogólnobudowlanych oraz lokalnego rynku prawa jazdy kat.B łatwości w nawiązywaniu i budowaniu relacji z Klientami samodzielności w działaniu i odpowiedzialności dobrej organizacji pracy umiejętności obsługi komputera (MS Office) gotowości do pracy w weekendy OFERUJEMY: umowę o pracę opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe stabilne zatrudnienie, dobrą atmosferę możliwość stania się Ekspertem w obszarze, który Cię interesuje szkolenia, programy rozwojowe dofinansowanie karty Multisport

Detale ogłoszenia: Regionalny Reprezentant Handlowy | Bricoman
Sprzedawca: Bricoman Polska Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoPomorskie
Miasto:Gdańsk